0 Yeni sezon gömlek modelleri

8 Mayıs 2014 Perşembe günü yazıldı.

Yeni sezon gömlek modelleri

Yılın her mevsimi giyilen giyim detaylarında biri olan gömlek modelleri, yeni sezonda da en iddialı tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
Vitrinler, yeni sezon erkek gömlekleri, kadın gömlekleri, çocuk gömlekleri ile süslenmeye başlandı. Tek giyilen uzun kollu gömlekler, hırka veya ceket ile giyilen kısa kollu gömlekler, bele oturtmalı gömlekler, dar gömlekler hemen hemen herkesin zevkine ve bütçesine göre tasarlanıyor. Özellikle bayan gömleklerinde bele oturtmalı bel hizasında dar gömlekler, erkeklerde dar omuzlu yine bele oturtmalı spor gömlekler çok moda.  Bayan gömleklerinde de erkek gömleklerinde de boyuna çizgili tasarımlar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Önceki yıllarda gömleklerde sadece düğmeler kullanılırken bu sene bayan gömleklerinde yarım boy fermuarlar kullanılıyor. Erkek gömleklerinde ise armalı modeller çok tercih ediliyor. Vazgeçilmeye gömlek renkleri ise beyaz, siyah, lacivert ve pembe.
İş elbisesi  sektöründe de gömlek önemli bir yer  tutmaktadır.
Erkek gömlekleri ve bayan gömlekleri her sezonda olduğu gibi bu sezon da en çok tercih edilen giyim modelleri arasında olmaya devam ediyor. Farklı fiyat ve modellerle birbirinden şık gömlekler vitrinlerde sizleri bekliyor.0 yorum

Yorum Gönder